Hakkımızda

About us

Firma Profili

Uçar Elektrik Ailesi olarak 1997 yılında LPG ve Akaryakıt sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Daima, başarının tesadüfler ile değil eğitim, tecrübe, inovasyon ve AR-GE çalışmaları ile mümkün olduğunun bilincinde olduk. Bu bilinçle hareket ederek geçen yıllar içerisinde ulusal ve uluslararası pazarın ihtiyaç duyduğu her türlü Lpg İstasyon Kurulumu & Lpg İstasyon Yedek Parça ekipmanlarını imal edebilecek kapasiteye ulaştık. Ulaştığımız kapasitenin çatısını sürekli genişleterek Ulusal ve Uluslararası pazar ihtiyacını karşılamıştır.

Showroomlarımızdaki ürün çeşitliliği,standart ve özel amaçlı imalatını yaptığımız Lpg Dispanser ve Lpg Dispanser yedek parça ekipmanları, LPG stoklama tankları, Lpg Transport Tankerleri, imalat öncesi ve sonrası sunduğumuz mühendislik, teknik danışmanlık hizmetleri ve satış sonrası sunduğumuz teknik servis hizmetleri ile kalite konusunda kendini kanıtlamış bir firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Ekibimiz

Maddi ve manevi kavramları birleştirerek ticaretten öncelikli hedefimiz;kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin yüzünde tebessüm oluşturmak,ülkemizin gayri safi milli hasılasına katkıda bulunmak,sektöre yeni tedarikçiler ve üreticiler kazandırmaktır.


Şirketimiz Lpg ve Akaryakıt Piyasası içerisinde saygın bir yer edinmiş olup ve sayıli firmalarla otogaz istasyon kurulumu ve stoklama tesisi kurulumunda istişare edip kurulum ve imalatlarını yapmaktadır….

Hedeflerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda ilerleyerek kaybolan zamanınızı para ile satın alamayacağınızı bildiğimiz için teknik hizmetlerimizi zaman ile yarıştırmaktayız.

GASLİN LPG EQUIPMENTS
×
×

Cart